Autopůjčovna Praha
Nejlevnější autopůjčovna
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Autopůjčovna ceník

Autopůjčovna ceník

14. 3. 2012, 10:27

V dnešní době si opravdu lze půjčit téměř vše. Peníze, šaty, oblek, doplňky - dokonce šperky, sportovní náčiní - lyže, brusle, jízdní kolo, v podstatě i pronájem bytu popřípadě domku lze do jisté míry považovat za výpůjčku.

Ceník - autopůjčovna

A samozřejmě i automobil je možné si dnes vypůjčit. V podstatě jakýkoli typ, na jakoukoli dobu, pro jakékoli účely, za nejrůznější ceny. Nabídka je skutečně velmi široká. Vždyť automobil patří dnes mezi naprosté "nutnosti k životu" - pořízení nákupu, rozvoz potomků do odpoledních zájmových kroužků, přeprava do zaměstnání či na chalupu - těžko si to představit bez auta. Ceník autopůjčovny Jakubcar naleznete zde

Jsme bez auta? Půjčme si ho!

Nabídka autopůjčoven je dnes opravdu velmi široká – a to nejen co se typů vozů týká. I doplňkové služby jsou velmi pestré. O tom, co z toho zrovna zvolíme, rozhoduje ve většině případů především situace či okolnosti, díky kterým jsme se ocitli bez auta. Naše vlastní auto se rozbilo, potřebuje strávit několik dní v servisu, aby nám zase mohlo sloužit? Nebo jsme na dovolené a toužíme poznat oblast, do které jsme vycestovali, trochu více? Nebo jsme si založili stavební firmu a musíme mít k dispozici rozsáhlejší vozový park určený k přepravě materiálu?

Půjčujme si tedy auto, které skutečně potřebujeme

Je tedy v celku jasné, že v případě krátkodobého zapůjčení automobilu za účelem náhrady toho vlastního, které je dočasně mimo provoz, zvolíme tu nejvýhodnější – myšleno především nejlevnější – variantu. Auto co nejpodobnější tomu našemu. Pokud jsme na dovolené a chceme si výlet za brány hotelového komplexu užít, je možná na místě trochu si připlatit například za klimatizaci. Vždyť si auto stejně většinou hodláme užívat maximálně několik dní. Čerství majitelé pomyslné stavební firmy by naopak měli opravdu vzít rozum do hrsti a zvážit, jaký typ automobilu splní nejlépe jejich představy a kolik je to bude stát.

Cena, pojištění, pohonné hmoty

Tyto otázky budou řešit asi všichni zapůjčovatelé automobilu. Cena se logicky řídí dle typu auta, které zvolíme a času, po který ho budeme využívat. Co se pohonných hmot týká, je u většiny autopůjčoven pevně dané, že automobil vracíme se stejným obsahem v nádrži jaký byl při jeho zapůjčení. Největší pozor si dejme na pojištění. Doporučuje se ještě před podepsáním smlouvy sepsat veškerá poškození, šrámy, prostě vady na kráse vozu, aby nám v případě autonehody nebyly připočítány. Důležité je také být informováni o výši spoluúčasti plateb za opravu půjčeného auta v případě, že bychom opravdu autonehodu způsobili nebo se stali jejími účastníky. Ale absolvujme raději rodinný nákup, výlet po ostrově i rozvoz cihel bezpečně, bez nehod.
Zobrazení: 120199 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články