Autopůjčovna Praha
Nejlevnější autopůjčovna
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Autopůjčovna Jakubcar

Autopůjčovna Jakubcar

17. 9. 2012, 9:41

Vyrážíte na výlet, dovolenou, stěhujete se a potřebujete si půjčit auto, ale nemáte u koho? Využijte nonstop služeb naší autopůjčovny Jacubcar která v Praze funguje již přes 12 let.

Možnosti pronájmu vozů

Autopůjčovna Jakubcar nabízí mimo krátkodobých výpůjček vozů i tzv. operativní leasing. Díky tomuto speciálnímu servisu si od Jakubcar můžete vypůjčit vůz v nejlepší kvalitě na libovolně dlouhou dobu, po kterou bude vůz v technické péči naší autopůjčovny.

Autopůjčovna Jakubcar

Vyrážíte na výlet, dovolenou, stěhujete se a potřebujete si půjčit auto, ale nemáte u koho? Využijte nonstop služeb naší autopůjčovny Jacubcar která v Praze funguje již přes 12 let.

Pronajímáme vozy značky Škoda, které mají stáří maximálně 3 roky a jsou v perfektním technickém stavu.Pro jejich využití stačí vytvořit jednoduchou online nebo telefonní objednávku. Můžete si vybrat typ vozu i způsob, jak si vůz převezmete. Pokud budete potřebovat, pracovníci naší autopůjčovny Vám auto dovezou, kamkoliv budete chtít a taktéž jej kdekoliv mohou i vyzvednout, až už vůz nebudete potřebovat. To platí i pro případ, že vůz potřebujete jen na jednu hodinu.

Možnosti pronájmu vozů

Autopůjčovna Jakubcar nabízí mimo krátkodobých výpůjček vozů i tzv. operativní leasing. Díky tomuto speciálnímu servisu si od Jakubcar můžete vypůjčit vůz v nejlepší kvalitě na libovolně dlouhou dobu, po kterou bude vůz v technické péči naší autopůjčovny.

Samozřejmostí je dálniční známka, celoevropské pojištění, nízká spoluúčast při nehodě způsobené vlastní vinou a slevy při opakovaném využívání našich služeb. Pokud služby naše vozy chcete využít pro cestování s rodinou či za sportem nabízíme mimo vozů k vypůjčení i navigaci, dětské sedačky, střešní nosiče, držáky na jízdní kola a boxy na lyže. Autopůjčovna Jakubcar nabí svým zákazníkům špičkové vozy, široký doplňkový sortiment a spolehlivé služby.

Zobrazení: 107440 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Autopůjčovna Praha 9 je vaším partnerem

  14. 1. 2013, 14:08 | Diskuze (0)

  Již od roku 1990 mají obyvatelé Prahy a jejího blízkého okolí možnost využívat kvalitních služeb Autopůjčovny Praha 9 nabízející možnost zapůjčení prověřené značky osobních automobilů, výrobku českých rukou, oblíbené škodovky.

 • Autopůjčovna Praha

  8. 1. 2013, 14:38 | Diskuze (0)

  Čeká Vás důležitá cesta, ale Váš automobil zrovna „protestuje“? Nebo snad automobil nevlastníte vůbec a ne a ne najít někoho, kdo by je ochoten Vám auto půjčit? Nebo potřebujete auto větších rozměrů?

 • Autopůjčovna

  26. 9. 2012, 10:36 | Diskuze (12)

  Kvalitní autopůjčovny mají vždy garantovanou kvalitu vozidel a služeb. Nabízejí pronájem obyčejných osobních automobilů a užitkových vozů v perfektním technickém stavu. Poskytují asistenční služby, osobní dopravu a přepravu osob ve vlastních vozech.

 • Autopůjčovna Jakubcar

  17. 9. 2012, 9:41 | Diskuze (0)

  Vyrážíte na výlet, dovolenou, stěhujete se a potřebujete si půjčit auto, ale nemáte u koho? Využijte nonstop služeb naší autopůjčovny Jacubcar která v Praze funguje již přes 12 let.

 • Nejlevnější autopůjčovna Praha

  10. 9. 2012, 14:17 | Diskuze (0)

  Pokaždé se určitě hodí mít po ruce čtyřkolové vozidlo. Ovšem dnes je málo co levné a jen na občasné ježdění se nevyplatí kupovat si auto. Nejlepším řešením jsou autopůjčovny. Ideálně ty nejlevnější, leč kvalitní.