Autopůjčovna Praha
Nejlevnější autopůjčovna
Tip dne
  • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací

Autopůjčovna levně

Autopůjčovna levně

14. 3. 2012, 10:39

Autopůjčovna je služba s dlouholetou tradicí. Tuto službu ocení každý, kdo nemá v daném okamžiku k dispozici svůj vůz. Díky autopůjčovně můžete prožít krásnou dovolenou, přepravit nakoupené zboží, vyřídit vše potřebné - to vše v moderním a spolehlivém automobilu.

Autopůjčovna levně

Autopůjčovna přistaví požadovaný vůz pro krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem kdekoli po České republice. Podmínky pronájmu bývají výhodné - např. při poškození vozu nulová spoluúčast, neomezený počet ujetých km, vypůjčení vozu bez předem složené zálohy. Pronajímané vozy jsou standardně vybaveny autorádiem, navigací i dálniční známkou.

Pronajmout vůz z autopůjčovny je opravdu snadné

Pokud jde o soukromou osobu, stačí zajít do vybrané autopůjčovny, předložit občanský průkaz nebo pas a řidičský průkaz. Podnikáte-li, k uvedeným dokladům předložíte navíc živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku. Některé autopůjčovny chtějí doložit i trvalé bydliště. Minimální výpůjční doba bývá 24 hodin. Všechny vozy autopůjčovny jsou plně pojištěny, takže se nemusíte bát případné spoluúčasti, pokud při jízdě auto poškodíte.

Plánujete-li cestu do ciziny, musíte to autopůjčovně oznámit předem, jinak riskujete, že nebude hradit náklady při vzniku škodní události. Spotřebu paliva platí samozřejmě zákazník, který přebírá automobil s plnou nádrží, a tak jej i vrací autopůjčovně.

Preferujete-li při vypůjčení vozu především cenu, pak můžete využít srovnání cen jednotlivých autopůjčoven na internetových stránkách. Levnou autopůjčovnu najdete opravdu snadno a rychle. Zvažte dobře, zda volba té nejlevnější autopůjčovny je pro vás za všech okolností nejvýhodnější a pozorně si přečtěte podmínky, které taková autopůjčovna nabízí.

Největší počet autopůjčoven najdete v Praze a v Brně

Koncentrace obyvatelstva, výroby i obchodu v Praze a Brně logicky vyvolává potřebu po službách autopůjčoven. Vyšší počet autopůjčoven v těchto městech a s tím spojená konkurence zaručuje poskytování kvalitních profesionálních služeb.
Zobrazení: 131083 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články