Autopůjčovna Praha
Nejlevnější autopůjčovna
Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

23. 3. 2012, 14:39

Kvalitní autopůjčovna Praha disponuje širokým spektrem osobních a užitkových vozidel. Automobily jsou vždy připraveny pro zákazníky v dokonalém technickém stavu a v prvotřídní čistotě. Autopůjčovna Praha věnuje maximální péči stálým zákazníkům.

Praha autopůjčovna

Autopůjčovna Praha má pro své zákazníky připraveny také nadstandardní služby. Nabízí k zapůjčení množství doplňků, které patří ke kvalitní výbavě automobilu pro pohodlné a spokojené cestování. Krédem autopůjčovny Praha je maximální spokojenost zákazníků a tím nejlepším doporučením. Profesionální přístup k zákazníkovi je pro autopůjčovnu Praha samozřejmostí.

Podmínky pronájmu soukromým osobám

K pronájmu automobilu se potřebuje soukromá osoba prokázat platným občanským průkazem a řidičským průkazem. Musí prokázat své trvalé bydliště. Podmínky pronájmu právnickým osobám Právnické osoby se musí prokázat živnostenským listem nebo výpisem z obchodního rejstříku. Dále se vyžaduje platný řidičský a občanský průkaz.

Dobrá autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha zapůjčuje vždy bezpečná a spolehlivá vozidla svým zákazníkům. Pronajímá vozy s krátkodobým a dlouhodobým pronájmem. Dlouhodobé pronájmy zahrnují akční výhodné slevy pro jednotlivce i právnické osoby.

Pohodlí při cestování

Autopůjčovny mají také připravenu službu profesionálního řidiče. Zákazník si může tedy pronajmout v rámci kvalitního a příjemného cestování automobil s profesionálním řidičem.

Zdarma pro zákazníky

Většina autopůjčoven dává zákazníkům zdarma mapy Prahy. V ceně je též zahrnuta dálniční známka po ČR a asistenční služba v celé EU.

Přistavení vozu zdarma v Praze

Autopůjčovna Praha přistavuje své vozy zákazníkům na místo určení zdarma a po ukončení pronájmu si je následně vyzvedne zdarma. S autopůjčovnou Praha nemá zákazník žádné omezení najetých kilometrů. V rámci kvality služeb poskytuje zákazníkům také nosníky.

Rady a doporučení autopůjčovny Praha

Zákazník nesmí předat řízení a zapůjčit automobil během pronájmu jiné osobě. Řidič se má plně věnovat řízení vozidla a dodržovat dopravní předpisy v rámci své bezpečnosti a ostatním spolucestujících. V letních měsících musí být vozidlo vybaveno, letními pneu a v během zimy zimními pneu. Parkovat vozidlo pokud možno na střeženém parkovišti a na viditelném místě. Během jízdy musí mít řidič a spolucestující zapnuty bezpečnostní pásy. Děti musí být připoutány na dětských autosedačkách během jízdy. Autopůjčovna Praha přeje svým zákazníkům šťastnou cestu a bezpečný návrat.
Zobrazení: 132311 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Autopůjčovna Praha 9 je vaším partnerem

  14. 1. 2013, 14:08 | Diskuze (0)

  Již od roku 1990 mají obyvatelé Prahy a jejího blízkého okolí možnost využívat kvalitních služeb Autopůjčovny Praha 9 nabízející možnost zapůjčení prověřené značky osobních automobilů, výrobku českých rukou, oblíbené škodovky.

 • Autopůjčovna Praha

  8. 1. 2013, 14:38 | Diskuze (0)

  Čeká Vás důležitá cesta, ale Váš automobil zrovna „protestuje“? Nebo snad automobil nevlastníte vůbec a ne a ne najít někoho, kdo by je ochoten Vám auto půjčit? Nebo potřebujete auto větších rozměrů?

 • Nejlevnější autopůjčovna Praha

  10. 9. 2012, 14:17 | Diskuze (0)

  Pokaždé se určitě hodí mít po ruce čtyřkolové vozidlo. Ovšem dnes je málo co levné a jen na občasné ježdění se nevyplatí kupovat si auto. Nejlepším řešením jsou autopůjčovny. Ideálně ty nejlevnější, leč kvalitní.

 • Autopůjčovna Praha 3

  5. 9. 2012, 16:45 | Diskuze (0)

  Jezdíte-li denně, auto si kupte. Jste-li majitelem firmy, nebo jakkoli podnikáte, je pro vás výhodný leasing kvůli daním. Pokud jste sváteční řidiči a usedáte za volant párkrát za rok, určitě se vám vyplatí autopůjčovna.

 • Autopůjčovna Praha 1

  23. 4. 2012, 16:59 | Diskuze (0)

  Auto a manželku nepůjčuj! "Cože?", říkáte si asi. Že by snad už někde fungovaly půjčovny manželek? No to snad ne! Případnou zkušenost s vypůjčováním manželek nechme tedy stranou, ale půjčit si auto dnes rozhodně není žádný problém, natož věc neobvyklá či zakázaná.