Autopůjčovna Praha
Nejlevnější autopůjčovna
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Dvoukřídlá garážová vrata

Dvoukřídlá garážová vrata

11. 10. 2012, 12:59

Měla by vaše garážová vrata být nejen kvalitní, odolná, bezpečná, praktická, ale zároveň skutečně krásná, luxusní? Rozhodně tedy z nabídky, která je téměř nekonečná, volte garážová vrata dvoukřídlá. Otevřou se před vaším vozem jako ve filmové scéně.

Nabídka garážových vrat je nekonečná

Variabilita garážových vrat, ze kterých dnes máte možnost vybírat, je skutečně téměř nekonečná. Asi nejmarkantnějším rozdílem mezi jednotlivými typy garážových vrat je princip, na kterém je založeno jejich otevírání a zavírání. Vedle klasických dvoukřídlých vrat se nabízejí vrata posuvná, rolovací, výklopná, sekční. Každá mají svá pro a proti samozřejmě. Dvoukřídlá garážová vrata zůstávají luxusní klasikou.

Pro a proti dvoukřídlých garážových vrat

Jednotlivé principy otevírání vrat do garáže mají samozřejmě svá pro a proti. Důležité je správně si vybrat. Využijte faktu, že skutečně je z čeho vybírat a zvolte si nejvhodnější variantu, vám na míru. Pokud uvažujete o dvoukřídlých vratech, věřte, že si pořizujete skutečný luxus. Klasická vrata se před vámi rozevřou jako dvě motýlí křídla opravdu jako ve scéně z filmu. Pozor ale na fakt, že k tomu potřebují dostatek prostoru před garáží. Žádný problém pokud vlastníte rodinný domek. Pozor ale na stísněné podmínky například v místech hromadného parkování a podobně. Tam je každý centimetr, ba milimetr drahý. A to často doslova a do písmene.

Z čeho si nechat vrata vyrobit?

Garážová vrata si dnes většinou necháváme vyrobit přímo na míru. To je velká výhoda. Nejen že si máme možnost zadat přesně požadované rozměry, ale máme na výběr například i z více variant materiálu. Garážová vrata se vyrábějí ze dřeva, plastu, hliníku, skla, různě se tyto materiály i kombinují. Pokud toužíte po klasice a luxusu dvoukřídlého vjezdu do garáže, volte pravé dřevo, například v kombinaci se sklem. Připravte se ale na fakt, že za luxus se sahá přece jen trochu hlouběji do kapsy či peněženky.

Zabezpečení dvoukřídlých vrat

Vrata do garáže musí být jistě nejen krásná ale i funkční, odolná, bezpečná. Doporučujeme je vybavit kvalitním kováním, bezpečnostním zámkem, pojistkou, elektrickým ovládáním.
Zobrazení: 112373 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Čistý domov na prvním místě

  18. 3. 2016, 9:58 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý domov zbavený prachu a alergenů.

 • Sexy plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:46 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte na některý z plesů nadcházející sezóny 2013, jistě si přejete stát se hvězdou večera a protančené noci. Toužíte proměnit se v pohádkovou Popelku nebo možná sexy dračici. Proč ne, stačí vybrat ty správné plesové šaty.

 • Bílé plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Bílé plesové šaty, ať dlouhé nebo krátké, se vždy nádherně odrážejí od tmavých obleků tanečních partnerů. Bílá barva navíc působí něžně. Jde o klasické provedení společenských šatů, které léty neztratilo na oblíbenosti.

 • Plesové šaty růžové

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Plesové šaty bývaly v dobách našich praprababiček a prababiček výsadou dam z lepší společnosti. V současnosti naopak najdeme na trhu širokou škálu dámských, dívčích i dětských plesových šatů v krátkém i dlouhém provedení. Otázkou však zůstává, jaké plesové šaty a líčení k nim si vybrat, abyste se cítila jako princezna.

 • Fialové plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Chystáte se na ples? Chcete si ho užít v těch nejnádhernějších šatech? Ale jaký střih, materiál a barvu zvolit? Tak aby vše sedlo vaší postavě, barvě vlasů, věku. Není to jednoduchá otázka, ale rozhodně před vámi stojí velmi příjemné rozhodování.