Autopůjčovna Praha
Nejlevnější autopůjčovna
Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Autopůjčovna

Autopůjčovna

14. 3. 2012, 10:31

Samozřejmě pouze v přeneseném slova smyslu, můžete si ho totiž půjčit v některé z autopůjčoven. Každá autopůjčovna vám vyjde ráda vstříc, stačí se jen domluvit na typu vozidla či termínu zapůjčení a můžete vyjet na cesty.

Auutopůjčovna

Určitě to bude řidičské oprávnění příslušné kategorie k zapůjčenému vozidlu, osobní doklad – občanský průkaz či pas, v případě firmy i výpis z rejstříku firem či v případě podnikatele živnostenský list. Způsob platby si poté každá autopůjčovna určuje sama. Nejčastěji je to převodem peněz na firemní účet a vrtaná záloha za zapůjčení vozidla v hotovosti.

Jak si najdete tu správnou autopůjčovnu

Většinou samozřejmě hledáte tu správnou autopůjčovnu v blízkosti svého bydliště či místa současného pobytu. Máte možnost ji nalézt pomocí internetu, různých katalogů, například Zlatých stránek, či dotazem na informacích pomocí telefonu. Správná autopůjčovna vám poté může poskytnout i reference od bývalých zákazníků, abyste byli informováni o jejích službách, hlavně o jejich kvalitě a vstřícnosti zaměstnanců.

První kontakt a další kroky při zapůjčení vozidla

Pokud jste se již téměř rozhodli, kontaktujte příslušné oddělení autopůjčovny telefonicky, či se dostavte osobně k návštěvě. Proberte s příslušným zaměstnancem svou představu a potřebu o zapůjčení automobilu. Každá autopůjčovna má bohatý vozový park počínaje menšími osobními auty, auty střední i vyšší kategorie, některé disponují i mikrobusy či užitkovými automobily. Vy vše proberete s příslušným zaměstnancem a vyberete si to správná vozidlo.

Na co si dát pozor při zapůjčení automobilu

Při výběru auta si dobře pročtěte a nechte vysvětlit zápůjční podmínky a smlouvu o zapůjčení, které může mít každá autopůjčovna poněkud rozdílné. Smlouva by měla obsahovat konečnou částku za zapůjčení vozidla, neměly by zde být žádné skryté poplatky týkající se DPH, pojištění či jiných důležitých věcí. Auto musí být kompletně pojištěné, havarijně i povinně, v dobrém technickém stavu a se všemi doklady.
Zobrazení: 97955 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Autopůjčovna Praha 9 je vaším partnerem

  14. 1. 2013, 14:08 | Diskuze (0)

  Již od roku 1990 mají obyvatelé Prahy a jejího blízkého okolí možnost využívat kvalitních služeb Autopůjčovny Praha 9 nabízející možnost zapůjčení prověřené značky osobních automobilů, výrobku českých rukou, oblíbené škodovky.

 • Autopůjčovna Praha

  8. 1. 2013, 14:38 | Diskuze (0)

  Čeká Vás důležitá cesta, ale Váš automobil zrovna „protestuje“? Nebo snad automobil nevlastníte vůbec a ne a ne najít někoho, kdo by je ochoten Vám auto půjčit? Nebo potřebujete auto větších rozměrů?

 • Autopůjčovna

  26. 9. 2012, 10:36 | Diskuze (12)

  Kvalitní autopůjčovny mají vždy garantovanou kvalitu vozidel a služeb. Nabízejí pronájem obyčejných osobních automobilů a užitkových vozů v perfektním technickém stavu. Poskytují asistenční služby, osobní dopravu a přepravu osob ve vlastních vozech.

 • Autopůjčovna Jakubcar

  17. 9. 2012, 9:41 | Diskuze (0)

  Vyrážíte na výlet, dovolenou, stěhujete se a potřebujete si půjčit auto, ale nemáte u koho? Využijte nonstop služeb naší autopůjčovny Jacubcar která v Praze funguje již přes 12 let.

 • Nejlevnější autopůjčovna Praha

  10. 9. 2012, 14:17 | Diskuze (0)

  Pokaždé se určitě hodí mít po ruce čtyřkolové vozidlo. Ovšem dnes je málo co levné a jen na občasné ježdění se nevyplatí kupovat si auto. Nejlepším řešením jsou autopůjčovny. Ideálně ty nejlevnější, leč kvalitní.