Autopůjčovna Praha
Nejlevnější autopůjčovna
Tip dne
 • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Nejlevnější autopůjčovna Praha

Nejlevnější autopůjčovna Praha

10. 9. 2012, 14:17

Pokaždé se určitě hodí mít po ruce čtyřkolové vozidlo. Ovšem dnes je málo co levné a jen na občasné ježdění se nevyplatí kupovat si auto. Nejlepším řešením jsou autopůjčovny. Ideálně ty nejlevnější, leč kvalitní.

Nejlevnější autopůjčovna Praha

Pokud si v Praze vybíráte autopůjčovnu, určitě se budete chtít zařídit podle ceny a sehnat vůz co nejlevněji. Dobré je se ale i podívat, jakou má daná autpůjčovna pověst, abyste v nadsázce řečeno neskončili s trabantem, sice za pár korun na den, ale pohyblivostí stejnou, jako byste po Praze chodili pěšky.

Nejlevnější autopůjčovny v Praze a jak je rozpoznat

I v oboru autopůjčoven je dnes velká konkurence. Určitě jste na ulicích Prahy viděli přehršli reklam, ať v podobě plakátů, billboardů či textů na autě. Co se cenové nabídky týče, situace je podobná jako v jiných odvětvích: jednotlivé autopůjčovny se trumfují, kdo nabídne nižší cenu s většími benefity pro zákazníka. Ovšem, i tady nastává klasický problém s reklamními sliby – jak vypadá teorie, vidíme dobře, ale funguje to tak i v praxi?

O tom je nejlepší se poradit s předchozími zákazníky, nejlépe na internetu, aby se pak nestalo, že vaše auto, ať už vysněné či užitkové dobře pouze nevypadalo a nemělo jízdní vlastnosti stařičké škodovky. Určitě, kvalita za co nejnižší cenu se určitě hodí i u autopůjčovny, ale rozhodně by se člověk neměl nechat zlákat jen a pouze tou cenou, pak by mohl splakat nad výdělkem.

Co sledovat?

Samozřejmě, kromě ceny (když hledáme nejlevnější kvalitní autopůjčovnu v Praze) bychom měli sledovat nabídku jednotlivých vozů a konkrétní údaje k nim jako je například stáří a alespoň základy co se týče technické stavu vozidla. Pokud si chcete půjčit vůz opravdu levně, nepočítejte s žádným supersportem, nejpravděpodobněji bude vybírat mezi trochu staršími fabiemi a octaviemi – popřípadě nějakou menší dodávkou.

Sledujte také jednání samotné firmy, to co je ve smlouvě psané drobným písmem a různé případné pokuty.

Zobrazení: 146139 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Čistý domov na prvním místě

  18. 3. 2016, 9:58 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý domov zbavený prachu a alergenů.

 • Sexy plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:46 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte na některý z plesů nadcházející sezóny 2013, jistě si přejete stát se hvězdou večera a protančené noci. Toužíte proměnit se v pohádkovou Popelku nebo možná sexy dračici. Proč ne, stačí vybrat ty správné plesové šaty.

 • Bílé plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Bílé plesové šaty, ať dlouhé nebo krátké, se vždy nádherně odrážejí od tmavých obleků tanečních partnerů. Bílá barva navíc působí něžně. Jde o klasické provedení společenských šatů, které léty neztratilo na oblíbenosti.

 • Plesové šaty růžové

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Plesové šaty bývaly v dobách našich praprababiček a prababiček výsadou dam z lepší společnosti. V současnosti naopak najdeme na trhu širokou škálu dámských, dívčích i dětských plesových šatů v krátkém i dlouhém provedení. Otázkou však zůstává, jaké plesové šaty a líčení k nim si vybrat, abyste se cítila jako princezna.

 • Fialové plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Chystáte se na ples? Chcete si ho užít v těch nejnádhernějších šatech? Ale jaký střih, materiál a barvu zvolit? Tak aby vše sedlo vaší postavě, barvě vlasů, věku. Není to jednoduchá otázka, ale rozhodně před vámi stojí velmi příjemné rozhodování.