Autopůjčovna Praha
Nejlevnější autopůjčovna
Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Nejlevnější autopůjčovna

Nejlevnější autopůjčovna

14. 3. 2012, 10:27

Zapomeňte na to, zdali jste v termínu zaplatili povinné, havarijní pojištění, kdy vás čeká technická kontrola a všechny další starosti spojené s provozem auta. To jsou problémy, od kterých vás Autopůjčovna Praha ochrání.

Autopůjčovna - nejlevnější

Kvalitní autopůjčovna Praha nabízí ke všem službám tu nejdůležitější. Pro vůz nemusíte nikam jezdit, nikam chodit. Stačí vytočit telefonní číslo, či domluvit rezervaci e-mailem a pracovníci autopůjčovny dopraví požadovaný vůz až k vám před dům, nebo do firmy.

Starosti ponechte jiným

Využívání služeb autopůjčoven je výhodné pro každého, kdo potřebuje být tu a tam mobilní, ale nechce se zabývat vším, co s sebou vlastnictví auta přináší. A že toho není málo. Od běžných technických záležitostí, až po všechny povinnosti dané zákonem. Autopůjčovna Praha vás podobných starostí zbaví. Nemusíte nic nosit v hlavě a všechny starosti přenecháte autopůjčovně. Je to jako s dovolenou s dobrou cestovní kanceláří a dovolená, kterou si od A do Z zařizujete sami.

Levnější než nejdražší taxi

Zkuste si vzít do ruky kalkulačku a spočítat, na kolik vás vyšlo vlastnictví všech vozů, které jste dosud měli a kolik jste s vašimi auty ve skutečnosti najezdili. Pokud nejste taxikáři, nebo pokud denně nedojíždíte za prací, asi váš vůz stojí většinu času pře domem, nebo v garáži. Už jste se dopočítali k nákladům na jeden ujetý (sváteční) kilometr? Že to dosahuje násobků toho, co by po vás požadovali i ti nejzběsilejší pražští taxikáři bez zapnutého taxametru? To vše jste mohli ušetřit, kdybyste využili služeb autopůjčovny Praha.

7 dní v týdnu

Autopůjčovna Praha disponuje širokým vozovým parkem a dostatečně reprezentativními vozy, abyste se nemuseli s autem schovávat při obchodních schůzkách, nebo na srazu spolužáků, či rodinném setkání od pátého kolena. Autopůjčovna Praha zaručuje, že vozy jsou vždy ve vynikajícím technickém stavu, čisté a především bez starostí.
Zobrazení: 135300 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články