Autopůjčovna Praha
Nejlevnější autopůjčovna
Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Operativní leasing

Operativní leasing

24. 9. 2012, 14:02

Operativní leasing je moderní formou financování vašeho vozu. Za stálý měsíční poplatek je vám vůz propůjčen na předem sjednanou dobu, po ní ho můžete okamžitě vrátit a odpadají vám tak starosti s prodejem ojetého vozu.

Operativní leasing

Potřebujete rychle automobil a to na delší dobu, než obyčejně nabízejí autopůjčovny? Nechcete ho kupovat a tak se na několik let dopředu zadlužit? Snadným řešením je v takovém případě operativní leasing, dlouhodobé zapůjčení automobilu na předem sjednanou dobu s možností plného servisu od provozovatele leasingových služeb.

Automobil na dobu určitou

Pravda, každý automobil slouží jen určitou dobu, perepetuum mobile stále ještě nebylo vynalezeno. A dnešní automobily plné elektroniky mívají tu jednu nepěknou vlastnost, že jakmile jim skončí záruka, začnou se vyskytovat závady, jejichž odstranění by bylo nákladnější než pořízení vozu nového. Navíc, pokud chcete koupit nové vozidlo, nevyhnete se tomu, abyste se dopředu zadlužili, či se museli nechat zatížit splátkovým kalendářem. A když už automobil doslouží, tak vás čeká martyrium s obíháním autobazarů či vystavováním inzerátů. Tomu se můžete vyhnout, pokud si auto pořídíte na takzvaný operativní leasing. Jedná se vlastně o pronájem automobilu za cenu okolo několika málo tisíců za měsíc levněji, než by vás to vyšlo u autopůjčovny.

Není leasing jako leasing

Operativní leasing je šikovný zvláště pro firmy. Jedná se o nákladovou položku, která je odpočitatelná z daní, navíc se nezapočítává do vaší účetní bilance. Krom měsíčního poplatku již nic dalšího neproplácíte, takový poplatek odpovídá postupnému opotřebování automobilu. Odpadá vám také starost s prodejem ojetého auta. A pokud si pořídíte full-service operativní leasing, odpadají vám i starosti s dálniční známkou, veškerým servisem i pojištěním. Autopůjčovny jsou vhodné krátkodobé řešení, ovšem pokud potřebujete auto na delší dobu, operativní leasing je pro vás ideální.
Zobrazení: 109568 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Autopůjčovna Praha 9 je vaším partnerem

  14. 1. 2013, 14:08 | Diskuze (0)

  Již od roku 1990 mají obyvatelé Prahy a jejího blízkého okolí možnost využívat kvalitních služeb Autopůjčovny Praha 9 nabízející možnost zapůjčení prověřené značky osobních automobilů, výrobku českých rukou, oblíbené škodovky.

 • Autopůjčovna Praha

  8. 1. 2013, 14:38 | Diskuze (0)

  Čeká Vás důležitá cesta, ale Váš automobil zrovna „protestuje“? Nebo snad automobil nevlastníte vůbec a ne a ne najít někoho, kdo by je ochoten Vám auto půjčit? Nebo potřebujete auto větších rozměrů?

 • Autopůjčovna

  26. 9. 2012, 10:36 | Diskuze (12)

  Kvalitní autopůjčovny mají vždy garantovanou kvalitu vozidel a služeb. Nabízejí pronájem obyčejných osobních automobilů a užitkových vozů v perfektním technickém stavu. Poskytují asistenční služby, osobní dopravu a přepravu osob ve vlastních vozech.

 • Autopůjčovna Jakubcar

  17. 9. 2012, 9:41 | Diskuze (0)

  Vyrážíte na výlet, dovolenou, stěhujete se a potřebujete si půjčit auto, ale nemáte u koho? Využijte nonstop služeb naší autopůjčovny Jacubcar která v Praze funguje již přes 12 let.

 • Nejlevnější autopůjčovna Praha

  10. 9. 2012, 14:17 | Diskuze (0)

  Pokaždé se určitě hodí mít po ruce čtyřkolové vozidlo. Ovšem dnes je málo co levné a jen na občasné ježdění se nevyplatí kupovat si auto. Nejlepším řešením jsou autopůjčovny. Ideálně ty nejlevnější, leč kvalitní.