Autopůjčovna Praha
Nejlevnější autopůjčovna
Tip dne
 • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací

Vozový park autopůjčoven

Vozový park autopůjčoven

31. 10. 2012, 14:26

Auta už si zdaleka nepůjčujeme jen od svých rodičů či přátel. Naučili jsme se využívat nabídek půjčoven. Jejich vozové parky disponují den ode dne pestřejší nabídkou. Přání jejich klientů a zákazníků jsou různá. Vyhovět se snaží všem.

Vyberte si vůz

Auto už si zdaleka nepůjčujeme jen v případě, že ho prostě nutně potřebujeme. Náš vlastní vůz je momentálně mimo provoz, v servisu. Zajít do půjčovny je tedy řešením. Tím to ale zdaleka nekončí. Při prohlídce vozového parku je ihned jasné, že půjčit si auto už dnes není jen nutná potřeba, ale doslova potěšení. Nádherné sporťáky, velká pohodlná rodinná auta na dovolenou a tak dále.

Dopřejte si luxus

Ano. Pokud si výlet do terénu, rodinnou dovolenou nebo například i delší služební cestu chcete užít v pohodlí a bezpečí, autopůjčovna vám k tomu může velmi pomoci. Vozové parky splní každé vaše přání a představu o pohodlném cestování. Proč se mačkat v malém autě, když cesta k moři zabere celkem dost času a navíc se jí touží účastnit celkem velký počet členů rodiny? Nechte tedy svůj vůz doma, vždyť na nákupy a cestu do práce sice stačí, ale vámi vybraná autopůjčovna má ve vozovém parku prostorné, pohodlné rodinné auto pro osm osob. Navíc za rozumnou cenu. A ještě ušetříte za pojištění spolucestujících.

Sledujte ceníky

Pokud jste si z vozového parky vybrali to, po čem toužíte, sledujete bedlivě i ceník. Často autopůjčovna poskytuje slevy, pokud auto budete využívat delší dobu nebo opakovaně. Někdy vás zdarma pojistí, jindy například získáte dětské autosedačky doslova za hubičku. Buďte tedy chytří a šetřete.

Vybere si každý

Vraťme se v závěru ještě k případům, že si auto půjčit nejen toužíte, ale prostě potřebujete. Stěhujete se? Potřebujete přemístit zboží pro svou firmu nebo obchod? Jedete na služební cestu? I tyto případy autopůjčovna vyřeší velmi rychle a bez starostí. Ve vozových parcích naleznete i vozy, které disponují obrovskými úložnými prostory a podobně. Jen pozor na to, abyste vy byli vlastníkem příslušného oprávnění k jejich řízení. Výjimkou ovšem není, že si vůz půjčíte i s řidičem!
Zobrazení: 97951 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Autopůjčovna Praha 9 je vaším partnerem

  14. 1. 2013, 14:08 | Diskuze (0)

  Již od roku 1990 mají obyvatelé Prahy a jejího blízkého okolí možnost využívat kvalitních služeb Autopůjčovny Praha 9 nabízející možnost zapůjčení prověřené značky osobních automobilů, výrobku českých rukou, oblíbené škodovky.

 • Autopůjčovna Praha

  8. 1. 2013, 14:38 | Diskuze (0)

  Čeká Vás důležitá cesta, ale Váš automobil zrovna „protestuje“? Nebo snad automobil nevlastníte vůbec a ne a ne najít někoho, kdo by je ochoten Vám auto půjčit? Nebo potřebujete auto větších rozměrů?

 • Autopůjčovna

  26. 9. 2012, 10:36 | Diskuze (12)

  Kvalitní autopůjčovny mají vždy garantovanou kvalitu vozidel a služeb. Nabízejí pronájem obyčejných osobních automobilů a užitkových vozů v perfektním technickém stavu. Poskytují asistenční služby, osobní dopravu a přepravu osob ve vlastních vozech.

 • Autopůjčovna Jakubcar

  17. 9. 2012, 9:41 | Diskuze (0)

  Vyrážíte na výlet, dovolenou, stěhujete se a potřebujete si půjčit auto, ale nemáte u koho? Využijte nonstop služeb naší autopůjčovny Jacubcar která v Praze funguje již přes 12 let.

 • Nejlevnější autopůjčovna Praha

  10. 9. 2012, 14:17 | Diskuze (0)

  Pokaždé se určitě hodí mít po ruce čtyřkolové vozidlo. Ovšem dnes je málo co levné a jen na občasné ježdění se nevyplatí kupovat si auto. Nejlepším řešením jsou autopůjčovny. Ideálně ty nejlevnější, leč kvalitní.